Salacomp

A MAPEI Kft. szakmai előadásán tanulhatták a Kossuthos diákok a legújabb technikákat

A nagy múltú és egyben Európa egyik legnagyobb építőipari cége, a MAPEI Kft alkalmazás-technikusa Bogár Bertold 2018. január 25-én szakmai előadást és bemutatót tartott a Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Szakképző Iskolája és Kollégiuma Molnártelepi tanműhelyében.

A burkoló, kőműves és festő tanulók megismerkedhettek a legújabb termékekkel és technológiákkal, valamint tájékoztatást kaptak a tanulmányaik során elengedhetetlen naprakész szakmai ismeretekről.A tanulók részére az alapvető technikai fogások a gyakorlatban bemutatásra kerültek, így megismerhették a korszerű anyagokat. A diákok, a szakoktatók és szaktanárok számára is tanulságos és eredményes volt a MAPEI Kft képviselőjének színvonalas elméleti és gyakorlati bemutatója.

web 1

web 2

web 3

web 4

web 5

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmessé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához. Bovebben.