Salacomp

Kisgyermekgondozók szakmai sikere

180503 kisgy gond kepA Magyar Vöröskereszt felmenő rendszerű, csecsemő gondozás versenyének, megyei fordulóján, a KSZC Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Szakképző Iskola és Kollégium, kisgyermekgondozó, -nevelő szakképzésében résztvevő tanulói közül az elméleti tudásban és a gyakorlatokban legkiválóbbak, Szabó Gyöngyi, Király Éva és Faragó Nikoletta, 2018. április 26.-án Kalocsán megrendezett megmérettetésen, képviselhették városunkat. A középiskolás csapatok között az előkelő 2. helyezést hozták el a tanulók. Sikeres felkészülésüket segítette Dr. Balogné Dévai Katalin szakoktató. 

Gratulálunk eredményes felkészülésükhöz!

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmessé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához. Bovebben.