Salacomp

Festő szakmai nap az iskolánkban

Mára hagyománnyá vált az iskolánk és a különböző cégek közötti kölcsönös együttműködés. Ennek egy újabb példája volt 2020. február 20.-án megrendezett festő, mázoló, tapétázó szakmai nap. Ahol egy hazánkban is régóta jelenlévő festékgyártó cég a JUB kft termékeivel ismerkedhettünk meg.

 A cég kereskedelmi képviselője Dobróka Csaba színvonalas elméleti és gyakorlati bemutatót tartott iskolánk festő tanulóinak és tanárainak. Itt többek között megismerkedhettünk a cég legújabb festékanyagaival, technológiai fejlesztéseivel. Emellett a diákjaink a gyakorlatban is kipróbálhatták az új díszítő anyagokat és kész gletteket is. Az anyagokból kaptunk tanműhelyi kipróbálásra is, köszönet érte.

  

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmessé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához. Bovebben.