Salacomp

Félegyházi tanulók sikere

 

Csomagolos

A KSZC Középiskolája, Szakiskolája, Speciális Szakiskolája és Kollégiumának (Kossuth) kereskedő tanulói 2015. október 20-án a SSZC Krúdy Gyula Szakképző Iskolája szervezésében megrendezett 24. Országos Díszcsomagolási Versenyen vettek részt Siófokon.

A versenykiírás alapján a csapatoknak szabadon választott témában  természetes csomagoló anyagokkal kellett díszasztalt készíteniük, melyen minimum 6 tárgyat –  köztük desszertet, italt és amorf tárgyat – kellett elhelyezniük a helyszínen történő csomagolást követően.
A neves szakmai zsűri döntése értelmében a tizennyolc induló csapat közül a  kiskunfélegyházi diákok a II. helyezést érték el, valamint a közönség szavazata alapján különdíjban is részesült a versenyasztaluk. Ezen előkelő eredmény azért is örömteli, mert a versenysorozatban első alkalommal neveztek és mérették meg magukat az iskola tanulói.
A csapat tagjai Fodor Evelin, Ruskó Dóra, Széll Cintia 2/14/2 osztályos tanulók, felkészítő tanáraik pedig Mészárosné Gémes Anikó, Takácsné Veres Katalin, Makányné Kis Emese és Bondorné Csányi Anikó voltak.
A színvonalas rendezvényről a tanulók ajándékokkal és sikerélménnyel gazdagodva tértek haza.

Ez a honlap sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmessé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához. Bovebben.