Back to top

Fenntarthatósági témahét

Fenntarthatósági Témahét

2021.04.19-23-ig

 

Ebben a tanévben 2021. 04.19-23-ig került megrendezésre a Fenntarthatósági témahét. Iskolánk is részt vett a programban, mert elkötelezett a fenntarthatóság és a környezetvédelem mellett.

A programot idén online tudtuk megvalósítani, mert a vírus miatt jelenléti oktatás nem volt. A tanulók a Krétában kaptak egy dokumentumfilmet, (Özönvíz előtt címmel, Leonardo di Caprio főszereplésével). Ezt a filmet kellett megnézniük, és véleményt alkotni róla. Iskolánk tanulói közül. 182 tanuló nézte meg a filmet, és reflektált rá, írásban. Néhány írás az alábbi linkeken megtekinthető.

 

Forgó Dominik (10a)(Fenntarthatósági témahét)

Halász Petra (9b)(Fenntarthatósági témahét)

Kovács Emese (11a)(Fenntarthatósági témahét)

Móga Kitti (12b)(Fenntarthatósági témahét)

Papp Rita (KK 5-13-1)(Fenntarthatósági témahét)

Papp Tamás (4-12-1)(Fenntarthatósági témahét)